Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2614

Pracownicy MZK z najdłuższym stażem pracy otrzymali medale

125-lecie utworzenia komunikacji publicznej w mieście świętował w 2020 roku Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej. Z okazji jubileuszu wyróżniono pracowników spółki z najdłuższym stażem pracy.

Jeden z wyróżnionych pracowników MZK, obok prezes spółki Hubert Maślanka
Jeden z wyróżnionych pracowników MZK, obok prezes spółki Hubert Maślanka · fot. MZK


Łącznie 13 osób otrzymało złote medale przyznane przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej. Są to kierowcy autobusów, mechanicy, ale także pracownicy administracji, którzy przepracowali w MZK od 36 do 46 lat.

- Bardzo mnie cieszy, że tak wielu pracowników zostało odznaczonych medalami za wieloletnią i - co ważne - nienaganną pracę dla komunikacji miejskiej. Część z tych osób całą swoją karierę zawodową związała z naszą spółką. Tu rozpoczęli pracę zaraz po szkole i stąd odchodzą na emeryturę - mówi prezes zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Hubert Maślanka.

Wręczenie medali i wyróżnień dla pracowników MZK
Wręczenie medali i wyróżnień dla pracowników MZK · fot. MZK


Spotkanie z zasłużonymi pracownikami MZK było także okazją do wręczenia nagród dla zwycięzców w konkursie na najlepszego kierowcę autobusowego i w wyborach na najlepszego pracownika działu technicznego, które odbyły się w październiku br.

Wręczenie medali i wyróżnień dla pracowników MZK
Wręczenie medali i wyróżnień dla pracowników MZK · fot. MZK

BM / bielsko.info, źródło: MZK Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.