Wiadomości

  • 13 sierpnia 2012
  • 20 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3095

Ekowystawa w Galerii Sfera

Za nami:

Od 13 sierpnia (poniedziałek) w Galerii Sfera ma miejsce wystawa "Gmina z klimatem". Wystawa prezentuje najlepsze działania ekologiczne gmin dotyczące oszczędzania energii i ochrony klimatu.

Sfera, centrum handlowe, sklepy,
Wystawa "Gmina z klimatem" potrwa do 30 sierpnia · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Na wystawie można poznać dobre praktyki laureatów konkursu „Gmina z klimatem”, czyli samorządów wdrażających innowacyjne działania na rzecz oszczędności energii i pozyskiwania jej ze źródeł odnawialnych.

Wśród prezentowanych gmin, wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie na działania na rzecz efektywności energetycznej, znajduje się Gmina Bielsko-Biała.

Tematem ekspozycji są również zmiany klimatyczne. Na plakatach zostały przedstawione przykłady działań, które każdy z nas może podjąć, aby nie przyczyniać się do zwiększania problemu.

Wystawa jest elementem ogólnopolskiej kampanii Fundacji EkoRozwoju w ramach projektu "Klimatyczna Energia". Jego celem jest promocja proekologicznych działań dotyczących energii i ochrony klimatu.

Ekspozycja siedmiu „Gmin z klimatem” nagrodzonych w ogólnopolskiej kampanii Fundacji EkoRozwoju jest dostępna dla zwiedzających do 30 sierpnia w pasażu Galerii Sfera I.

Wstęp na wystawę jest wolny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj