bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1312

Zapomniałeś czegoś w autobusie? Sprawdź Biuro Rzeczy Znalezionych

Pozostawione przez pasażerów w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej przedmioty trafiają do magazynu MZK. Tam można szukać zgubionych rzeczy.

Zapomniałeś czegoś w autobusie? Sprawdź Biuro Rzeczy Znalezionych
Zapomniałeś czegoś w autobusie? Sprawdź Biuro Rzeczy Znalezionych · fot. UM Bielsko-Biała


Okres świąteczno-noworoczny sprzyja roztargnieniu. Korzystającym z komunikacji publicznej - w pośpiechu lub z rozkojarzenia - zdarza się pozostawić w autobusach parasol, torbę czy telefon komórkowy. Zanim postawimy krzyżyk na zgubionym przedmiocie, warto sprawdzić, czy nie trafił on do magazynu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

W przypadku pozostawienia rzeczy w autobusie pasażer powinien ustalić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 33 814 35 11 w. 253, czy zguba znajduje się w posiadaniu spółki. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, rzecz można odebrać osobiście w siedzibie bielskiego MZK przy ulicy Długiej 50, w budynku administracyjnym na I piętrze w pokoju nr 120 - w dni robocze w godz. 7.00-15.00.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.