bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1527

Bielscy policjanci podsumowali święta na drogach w regionie

Okres świąt to dla policjantów czas intensywnej pracy. Przez całe święta policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców. W czasie świątecznego weekendu na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 33 kolizji, nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Mimo wielokrotnych apeli o trzeźwą jazdę, stróże prawa zatrzymali 6 pijanych kierowców.

drogówka zimą
Bielscy policjanci podsumowali święta na drogach w regionie · fot. policja.pl


Świąteczny długi weekend trwał od czwartkowej Wigilii i skończył się dopiero w niedzielę. W tym czasie na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego służbę pełnili policjanci ruchu drogowego i patrole prewencyjne. Stróże prawa byli widoczni w newralgicznych miejscach oraz tam, gdzie można się było spodziewać łamania przepisów.

Policjanci z drogówki kontrolowali prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny samochodów. Niestety, zatrzymano 6 kierowców, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. W czasie tegorocznych świąt oraz poprzedzających doszło do 33 zdarzeń drogowych.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.