bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2020
  • 29 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4602

13 interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem

W sumie 13 razy wyjeżdżali strażacy z Bielska-Białej i powiatu bielskiego do interwencji związanych z silnym wiatrem, który występował w poniedziałek oraz w nocy z poniedziałku na wtorek w naszym regionie. KM PSP podsumowała akcje.

13 interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem
13 interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem · fot. OSP Lipnik


W Bielsku-Białej strażacy interweniowali 8 razy. Przy ulicy Roślinnej w wyniku silnie wiejącego wiatru świerk o wysokości 20 metrów niebezpiecznie przechylił się w stronę domu - miał on wyrwane korzenie. Przy ulicy Pasażerskiej drzewo pochyliło się na linię energetyczną. Przy ulicy Polnej w wyniku porywu wiatru z dachu budynku mieszkalnego oderwała się papa o powierzchni 2 metrów kwadratowych.

Przy Smoczej pęknięte u podstawy drzewo niebezpiecznie przechyliło się w stronę jezdni oraz opierało się o koronę drzewa po drugiej stronie drogi. Przy ulicy Stefanki drzewo spadło się na samochód osobowy, a przy ulicach Wyzwolenia oraz Borówkowej drzewo spadło na jezdnię. Przy ulicy Lubelskiej powalone drzewo opierało się o dach domu.

13 interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem
13 interwencji strażaków związanych z silnym wiatrem · fot. OSP Szczyrk


Do interwencji strażaków doszło również w powiecie bielskim. Przy ulicy Młyńskiej w Kaniowie drzewo spadło na linię energetyczną. W Porąbce drzewa spadły na jezdnię przy ulicach Żywieckiej i Krakowskiej. Również w Szczyrku, przy ulicy Wiślańskiej, drzewo spadło na jezdnię.

mp / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.