bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1194

3 tony żywności dla potrzebujących od diecezjalnej Caritas

Ponad 3 tony żywności rozdysponowała Caritas bielsko-żywiecka w ramach przedświątecznej pomocy dla najbardziej potrzebujących. W tym roku, z powodu pandemii, nie będzie tradycyjnego spotkania opłatkowego dla najbiedniejszych bielszczan, jednak nie zabraknie konkretnego wsparcia dla nich.

Ponad 3 tony żywności dla potrzebujących od diecezjalnej Caritas
Ponad 3 tony żywności dla potrzebujących od diecezjalnej Caritas · fot. Caritas diecezji bielsko-żywieckiej


W przygotowaniu paczek żywnościowych dla podopiecznych Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta udział wzięli pracownicy Towarzystwa oraz wolontariusze Caritas. Rozdysponowano dotąd ponad 3 tony żywności. Dostarczono wędliny od zaprzyjaźnionych zakładów mięsnych. Przygotowano w sumie około 500 świątecznych paczek żywnościowych.

- Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za okazane wsparcie w przygotowaniu paczek żywnościowych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wasza pomoc stanowi nieocenione wsparcie i jest przykładem jak można bezinteresownie nieść pomoc drugiemu człowiekowi - zaznaczyła Caritas w specjalnym komunikacie.

mp / bielsko.info, źródło: www.diecezja.bielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.