Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2020
  • 26 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4993

Projekt "GraMy doBBro" zaśpiewał pastorałkę razem z prezydentem

W poniedziałek o godzinie 18.30 na profilu prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego na Facebooku zaprezentowana została pastorałka "Gore gwiazda Jezusowi" nagrana w ramach idei "GraMy doBBro".

Loading...


- Dobiega końca trudny rok 2020. Rok, w którym dotknęła nas pandemia koronawirusa i wywarła wpływ niemal na każdą dziedzinę życia. W obliczu tak trudnych warunków artyści związani z ideą "GraMy doBBro", pod honorowym patronatem prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego, postanowili ponownie połączyć siły i nagrać pastorałkę dla wszystkich bielszczan oraz naszych sąsiadów i przyjaciół - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

- Mamy nadzieję, że muzyka tworzona przez naszych artystów da wam na te święta odrobinę radości, wywoła uśmiech na twarzach, a w serca wleje nadzieję na lepsze jutro. Wesołych świąt! - życzą twórcy teledysku, który ukazał się na profilu prezydenta Bielska-Białej na Facebooku.

W nagraniu pastorałki "Gore gwiazda Jezusowi" uczestniczyli - śpiewając Agnieszka Bąk, Agnieszka Dembińska, Klara Habowska KLARA, Jarosław Klimaszewski, Zbigniew Kruczek (Pociąg Rock'n'Roll), Karolina Perła Lapczyk, Anna Majeranowska (Retrospekcja), Piotr Mirecki (Dzień Dobry), NatKa Polka, Błażej Olma, Rafał Pisowicz, Piotr Skucha, sskjegg, Magdalena Więzik i Paulina Wirska.

Aranżacje muzyczne przygotowali - Dawid Broszczakowski (fortepian, synthy, loop) oraz Robert Szewczuga (gitara basowa). Przy nagraniu teledysku współpracowali skrzypek i kompozytor Krzysztof Maciejowski, gitarzysta Tomasz Madzia oraz saksofonista Bartłomiej Szyma. Kierownictwo produkcji należało do Małgorzaty Chełchowskiej, realizacja (mix/mastering) - Studio DMB, zdjęcia - MamyTo Studio i montaż - Crystal Lion.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.