Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2020
  • 20 grudnia 2020
  • wyświetleń: 15390

Strzelał z pistoletu do biletomatu. Bielskie MZK opublikowało nagranie

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak mężczyzna strzela z pistoletu do biletomatu. W kolejnym fragmencie wideo inni mężczyźni wkładają bilety do otworów urządzenia. MZK Bielsko-Biała opublikowało nagranie z zajść i wystosowało apel do mieszkańców naszego miasta.

Strzelał z pistoletu do biletomatu. MZK apeluje i publikuje nagranie
Strzelał z pistoletu do biletomatu. MZK apeluje i publikuje nagranie · fot. MZK Bielsko-Biała


- Często zgłaszacie nam awarie biletomatów. Zdarza się, że nasi pracownicy do naprawy danego urządzenia wyjeżdżają nawet dwa razy dziennie. Niestety większość usterek wynika z niewłaściwej obsługi lub celowego uszkodzenia urządzenia. Poniżej przykłady. Dlatego w takiej sytuacji prosimy o wyrozumiałość i skorzystanie z innego kanału dystrybucji biletów - poinformowało MZK Bielsko-Biała na swoim profilu na Facebooku w miniony czwartek.

Loading...


- Sprawa została zgłoszona na policję, bo wówczas zniszczony został ekran dotykowy. Przy każdym akcie wandalizmu, jeżeli nasz sprzęt ulegnie zniszczeniu - zawiadamiamy służby. W tym przypadku policja szybko dotarła do sprawcy. Nie znamy niestety dalszych losów tej sprawy. Dla nas zakończyła się ona wypłatą środków od ubezpieczyciela na naprawę maszyny - powiedziała portalowi bielsko.info Agnieszka Dąbrowska, Specjalista ds. Promocji i Kontaktów z Mediami MZK Bielsko-Biała.

mp / bielsko.info

źródło: MZK Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.