
Wiadomości
- 10 stycznia 2011
- wyświetleń: 2849
Bardzo złe warunki na drogach
Fatalne warunki panują na większości dróg w naszym regionie. Jest ślisko i mgliście.
Po weekendzie, który obfitował w opady marznącego deszczu i deszczu ze śniegiem, a także roztopach, w nocy temperatura spadła poniżej zera. Spowodowało to gołoledź, w wielu miejscach zalega też błoto pośniegowe. Na trasach jest ślisko i łatwo o utratę panowania na pojazdem.
Sytuacji nie poprawia poranna mgła. Gdzieniegdzie widoczność ograniczona jest do kilkudziesięciu metrów, co również znacznie utrudnia prowadzenie samochodu.
Sytuacji nie poprawia poranna mgła. Gdzieniegdzie widoczność ograniczona jest do kilkudziesięciu metrów, co również znacznie utrudnia prowadzenie samochodu.
ZOBACZ TAKŻE

Bloki budują, ale zapominają o drogach

Sytuacja jak z kawału - nierówności na granicy gmin

Utrudnienia w kursowaniu autobusów 7 i 8 czerwca
.jpg)
[Aktualizacja] Utrudnienia na szlaku kolejowym Tychy - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice

Utrudnienia na ul. Józefa Piłsudskiego 5 czerwca - zamknięcie pasa ruchu i ruch wahadłowy

[WIDEO] MZD instruuje jak jeździć po nowym rondzie w Hałcnowie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.