bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2020
  • 24 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2549

[WIDEO] Rowerem do Santiago de Compostela - vlog z podróży

Bielszczanin Damian Stawicki, który latem wyruszył rowerem do Santiago de Compostela w Hiszpanii, rozpoczął wypuszczanie kolejnych odcinków vloga z relacją z tej podroży.2400 kilometrów. Tyle w sierpniu przejechał bielszczanin Damian Stawicki, aby dotrzeć do celu - Santiago de Compostela. Mieszkaniec Bielska-Białej przemierzył ten dystans na rowerze.

Teraz na swoim kanale Dymek.tv na YouTube publikuje materiały wideo zarejestrowane w trasie. Towarzyszymy mu od wyruszenia z Bielska, przez kolejne etapy wycieczki. Razem z nim możemy przeżyć podróż w środku lata i oglądać bezkresne europejskie krajobrazy i miasta. Damian opisuje swoje odczucia, momenty fascynacji nowymi miejscami, ale też chwile słabości i zmęczenia. Pokazuje jak nocuje i co je w czasie podróży, przedstawia ludzi napotkanych po drodze. W trakcie przeprawy odwiedza m.in. jeden z największych stadionów w Europie - Alianz Arena.O podróży Damiana Stawickiego pisaliśmy w artykule: 2400 km na rowerze. Niezwykła podróż do Santiago de Compostela.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.