Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 253

Wszystko o bukmacherze STS

Materiał partnera:

Każdy zaczyna od czegoś podczas obstawiania zakładów sportowych, ale przed rozpoczęciem przygody z obstawianiem warto poznać kilka faktów na temat zakładów, prawda? Dlatego dzisiaj przedstawiamy ci wszystko - co warto wiedzieć o bukmacherze STS, który ma świetne bonusy na start, meczyki online, zakłady bez ryzyka i dużo więcej ciekawych opcji dla nowych graczy!

Wszystko o bukmacherze STS


Jak wygląda rejestracja u STS?Każdy gracz, który chce zarejestrować się na stronie bukmachera STS, musi najpierw wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej tego bukmachera. Naturalnie nie musisz od razu weryfikować podanych danych, ale z drugiej strony dopiero po zweryfikowaniu ich otrzymasz możliwość wypłacenia środków. Rejestracja konta jest bardzo prosta, po tym nie musisz martwić się o natychmiastowe potwierdzenie swoich danych, ponieważ możesz skorzystać z konta tymczasowego, ale z drugiej strony warto rozważyć potwierdzenie swoich danych.

Waluta to kolejna kwestia, którą musisz określić, podczas rejestracji w STS. Jeśli waluta konta gracza jest taka sama, jak waluta systemu płatności, z którego korzystamy (w Twoim przypadku PLN), zwykle jest to najkorzystniejszy sposób na grę. W ten sposób unikamy przeliczeń walut, które zwykle nie są dla nas dobre.

Podanie numeru telefonu firmie STS jest całkowicie bezpieczne. W końcu STS nie wysyła nikomu niepotrzebnych wiadomości tekstowych. Po wypełnieniu i zatwierdzeniu wszystkich pól otrzymamy wiadomość e-mail z łączem do potwierdzenia wiadomości e-mail. Oprócz powyższych pól, niektórzy bukmacherzy wymagają również podania szczegółów wpłaty i wypłaty (dane konta, Skrill, itp.)

Weryfikacja twoich danych osobowychW przypadku weryfikacji będzie tak jak wspomnieliśmy wcześniej - najpierw otrzymamy wiadomość e-mail z potwierdzeniem adresu e-mail po rejestracji. Po pewnym czasie, najpóźniej przed pierwszą płatnością, STS może poprosić nas o zeskanowanie twojego dowodu osobistego lub innych dokumentów tożsamości, o ile aktualny wyciąg bankowy jest powiązany z twoim adresem domowym. Generalnie weryfikacja jest ograniczona do dowodów osobistych, ale niektórzy bukmacherzy mają surowsze ograniczenia. W niektórych przypadkach proces ten może wydawać się dziwny, ale należy dodać, że każdy bukmacher ma swój własny dział bezpieczeństwa odpowiedzialny za zapobieganie oszustwom i praniu pieniędzy. Po poprawnej weryfikacji każdy bukmacher usunie wynik zeskanowania Twojego dowodu osobistego. Dlatego można zapewnić, że STS nie będzie przechowywać Twoich wrażliwych danych ani ujawniać ich w Internecie.

Bonus STSNaturalnie STS przygotował ciekawe bonusy na start dla każdego gracza, który rejestruje się u STS. Wystarczy że podczas rejestracji wpiszesz kod : betonline, a otrzymasz bonus bez depozytu w postaci 29zł na start - a to jeszcze nie wszystko. Firma bukmacherska STS podwoi twoje środki (które wpłacisz na swoje konto bukmacherskie) nawet do 1200 zł. Kwota doładowania od buka zależy głównie od wpłaconej przez ciebie kwoty.

Betgames STSPolski bukmacher STS związany jest nie tylko z zakładami sportowymi, ale także z legalnym obstawianiem pokera. Betgames STS jest odpowiedni dla miłośników kart na prawdziwe pieniądze i jest całkowicie legalny! Oczywiście rejestracja aby obstawić karty u STS jest bezpłatna, a Twój profil nada się do obstawiania bakarata, wojnę lub pokera online. Miej jednak na uwadze, że granie w Betgames STS to nie to samo, co zwykłe gry karciane, ponieważ STS musi zachować legalność wspólnego przedsięwzięcia - w końcu Totalizator Sportowy monopolizuje internetowe gry karciane. Gra w Betgames STS jest zwykle rozgrywana w studiu, w którym gracze grają w bakarata, wojnę lub pokera z bakaratem - jako gracz możesz obstawiać tylko wynik gry. Zakładka Betgames w STS jest wyraźnie widoczna i wyświetlana jako nowy produkt.

STS TVUsługa STS TV umożliwia bezpłatne oglądanie wydarzeń sportowych. W STS TV możemy oglądać nie tylko setki meczy piłkarskich, ale także tenisa, hokeja, NBA, siatkówkę, rozgrywki e-sportowe itp. Jeśli będziemy chcieli wziąć udział w legalnym meczu tenisa lub piłki nożnej, na pewno będziemy zainteresowani! Aby oglądać mecze w STS za darmo, wystarczy założyć darmowe konto STS. Wszystkie transmisje online można znaleźć w aplikacji i na stronie mobilnej STS.

Opinie o STSNaturalnie zdecydowana większość graczy ma pozytywne opinie co do STS - naturalnie jednak są też pewne głosy niezadowolenia - jednym z nich jest oczywiście brak Polskiego komentarza podczas meczów puszczanych w STS TV - jednakże jest to zrozumiałe, z racji tego że takie transmisje byłyby mało opłacalne dla bukmachera. Kolejną kwestią są nie najwyższe kursy na całym rynku bukmacherskim, ale z drugiej strony przecież trzeba się tego spodziewać, że konkurencja tu i ówdzie będzie próbowała przecież przebić topowego bukmachera. Warto jest jednak wspomnieć o tym, że nie każdemu przecież można dogodzić - w końcu jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził, prawda?