Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 512

U którego bukmachera najlepiej jest obstawiać?

Materiał partnera:

Wielu początkujących graczy zadaje sobie to pytanie - bo w końcu ciężko jest dobrać odpowiedniego bukmachera, jak się dopiero zaczyna, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci na co warto jest zwrócić uwagę, jeśli chcesz znaleźć swojego bukmachera!

U którego bukmachera najlepiej jest obstawiać?


Mało który początkujący korzysta z rankingów bukmacherskichOczywiście wielu początkujących po prostu wpisuje w sieć takie frazy jak ,,bukmacherzy”, czy na przykład ,,bukmacherzy online”, a następnie otwiera pierwsze dwa wyniki i decyduje, które konto otworzyć, i zazwyczaj woli tam zaprojektować stronę internetową. Co ciekawe, ponad połowa użytkowników nadal polega na komputerach stacjonarnych. Wiele osób rezygnuje z metody umieszczania kuponów w swoich smartfonach, ponieważ rozmiar ekranu jest mały, a wygoda grania z aplikacji czy stron mobilnych jest bardzo mała, nie wspominając o tym, że instalacja takich aplikacji jest problematyczna.

Wpłata i wypłacanie środkówOczywiście przy wyborze bukmachera ważna jest również wygoda płatności. Rzeczywiście, większość bukmacherów zapewnia swoim klientom swoje rozwiązania, które są jedną z najpopularniejszych metod płatności na rynku gier, ale wciąż odbiegają od światowych standardów. Niemniej jednak warto tutaj polecić STS. Do płatności użyjemy e-portfela, systemu PayU lub DotPay, szybkiej płatności elektronicznej (Paysafecard) oraz karty BLIK, co jest bardzo wygodne.

Niestety, większość bukmacherów promuje tylko wpłaty, podczas gdy wypłaty działają na innych zasadach. Oczywiście mamy na myśli szybkość, z jaką środki są przekazywane na Twoje konto. Jednak bukmacherzy online zwykle wydłużają czas wypłaty bonusów do 24 godzin. Ma to zachęcić graczy do wykorzystania zgromadzonych tam środków. Jak widać, wiele osób narzeka na tę praktykę i zwraca uwagę, że łatwość płatności jest jednym z decydujących czynników przy wyborze bukmachera.

Bonusy na startOczywiście wielu początkujących typerów bierze pod uwagę również bonus na start przy wyborze własnego buka. Większość z nich szuka także informacji o ofertach buków i kodach promocyjnych z zestawieniach rankingowych. Naszym zdaniem to świetny pomysł, ponieważ taki aktualny ranking bukmacherów jest najlepszym źródłem dla początkujących graczy.

Prosta rejestracjaW Polsce każdy legalny bukmacher musi wymagać od graczy zeskanowania przedniej i tylnej strony dowodu osobistego lub zeskanowania zdjęć, co dla wielu potencjalnych uczestników niszczy chęć do przejścia rejestracji. Dla wielu graczy kolejnym kłopotem jest proszenie o konto bankowe. Ale oczywiście, jeśli gracz pominie te nieprzyjemne wyniki, zwykle rejestracja nie wygląda tak źle, ponieważ przeciętny gracz spędza około 10 minut na rejestracji.

Oczywiście mówimy o kontach standardowych, ale nadal możesz utworzyć konto tymczasowe! Jednak posiadanie konta tymczasowego ma swoje wady. Po pierwsze, zazwyczaj nie masz prawa do darmowego depozytu w momencie rejestracji, po drugie, kwota Twojego zakładu jest ograniczona, po drugie, nie możesz wypłacić zdeponowanych pieniędzy, aby wygrać pieniądze. Dopiero po zakończeniu całego procesu rejestracji otrzymasz bonus bez depozytu, postawisz wyższy zakład i wypłacisz zgromadzone środki z konta gracza.

U którego bukmachera warto jest obstawiać?Na pewno warto wspomnieć o legalnej firmie STS. Jest najstarszym bukmacherem w Polsce i oferuje najszerszą ofertę w tradycyjnych sportach, wirtualnych zmaganiach sportowych i e-sporcie, nie wspominając o tym, że jako pierwszy stawia na gry karciane - Totalizator Sportowy ma tylko na to monopol. Oczywiście pomimo tego, że jest to obejście prawa, Betgames STS jest całkowicie legalne i jest to naprawdę wyjątkowa oferta, jaką bukmacher oferuje polskim promotorom umiejętności. Jednak warto tutaj wspomnieć, że STS nie zawsze oferuje najwyższe kursy w swoich zakładach.

Bukmacher Fortuna często celowo przebija kursy STS, aby zachęcić większość rekomendujących STS do obstawiania we własnym domu. Oczywiście Fortuna nadal jest bardzo dobra, najważniejsza jest legalna bukmachera, ale z drugiej strony należy zaznaczyć, że jej notowania nie są tak szerokie jak STS. Dlatego naszym zdaniem STS zdobył tytuł najlepszego bukmachera - ale pamiętaj, że możesz nie lubić bukmachera - dlatego zachęcamy do skorzystania z rankingu bukmacherskiego, abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Na co jeszcze warto jest zwrócić uwagę?Przede wszystkim na opinie danego bukmachera na wybranym przez nas forum bukmacherskim. Naturalnie najlepiej jest zarejestrować się na kilku forach, bo wtedy mamy większe szanse na to, że informacje które znajdziemy na tych forach będą bardziej wiarygodne. W końcu czasami bukmacherzy kupują opinie graczy, niekoniecznie przy tym dotrzymując słowa, kiedy chodzi o ich ofertę, dlatego też staraj się wchodzić tylko na fora, które nie uczesniczą w tego rodzaju ,,sponsoringu”