bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2750

Trwa poszukiwanie włamywaczy

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu sprawców włamania do domu jednorodzinnego w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej, do którego doszło w dniach 30/31 grudnia. Włamywacze najprawdopodobniej poruszali się samochodem o nieustalonej dotąd marce, który zaparkowali w pobliżu posesji, pomiędzy ulicami Żabiniec i Samodzielną.

Włamanie
fot. Policja


Złodzieje przedostali się na posesję po przecięciu siatki ogrodzeniowej, a następnie wypchnęli drzwi balkonowe. Splądrowali dom i skradli sprzęt RTV, elektronarzędzia, biżuterię oraz inne wartościowe przedmioty. Z ustaleń wynika, że włamywacze najprawdopodobniej przyjechali pod dom samochodem o nieustalonej dotąd marce, który zaparkowali na drodze dojazdowej do posesji (w pobliżu znajdującej się tam studni).

Osoby, które posiadają wiedzę na temat sprawców tego przestępstwa, a w szczególności świadkowie, którzy mogli zaobserwować pojazd w okolicy posesji, proszeni są o pilny kontakt z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 235, nr tel. (33) 8121300 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112. Zapewniamy anonimowość!

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.