Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2020
  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 25648

[FOTO] Zderzenie radiowozu i dostawczaka na Warszawskiej

We wtorek, 8 grudnia około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej oraz Czechowickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów - policyjnego radiowozu oraz małego pojazdu dostawczego. Poszkodowany został zatrzymany mężczyzna, który był transportowany radiowozem. Został przewieziony do szpitala.

Kolizja z udziałem radiowozu - 8.12.2020 · fot. Bielskie Drogi


Na chwilę obecną nie są znane dokładne i oficjalne szczegóły zdarzenia. Z naszych ustaleń wynika, że radiowóz z terenu pow. pszczyńskiego poruszał się ulicą Warszawską w stronę centrum. Policjanci jechali używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Wieźli osobę zatrzymaną. Na skrzyżowaniu z ulicą Czechowicką zderzyli się z pojazdem marki Volkswagen Caddy, który wyjeżdżał w lewo w stronę Katowic.

Na ten moment nie wiadomo, który z pojazdów wjechał na czerwonym świetle. Na miejscu zdarzenia rozmawialiśmy z dwoma naocznymi świadkami. Jeden z nich twierdzi, że winni są policjanci, drugi natomiast obwinia kierowcę Volkswagena. Policjanci ustalają dokładne okoliczności. Ze względów proceduralnych w czynnościach bierze udział prokurator.

Ruch w obrębie skrzyżowania był utrudniony, ale droga cały czas byłą przejezdna. Utrudnienia w ruchu trwały mniej więcej do godziny 17.00.

sid, mp / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj