Wiadomości

  • 7 sierpnia 2012
  • 10 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3259

Letnia Scena Sfery: klasyka rocka

Za nami:

Znany między innymi z przeboju "Aisha" - Marcin Klimczak, wystąpi w najbliższy piątek (10 sierpnia), na Letniej Scenie Sfery. Koncert wypełnią utwory w stylistyce rock, blues, reggae. Towarzyszyć mu będzie zespół M4U.

sfera


Koncerty Marcina Klimczaka & M4U to wspaniała muzyczna podróż w lata 70', 80' i 90'.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie szlagiery, jak "Sunshine of Your Love" zespołu Cream, "Always on the Run" Lennego Kravitza czy Hit "the Road Jack" Raya Charlesa. Nie zabraknie oczywiście piosenki, dzięki którym Marcina Klimczaka poznała cała Polska - "Aisha".

Wszystkie utwory będzie można usłyszeć w dynamicznych aranżacjach zespołu M4U (Message for You), które nie pozwolą ani na moment ustać spokojnie pod sceną. W skład zespołu wchodzą znakomici muzycy, którzy są jednocześnie dobrymi znajomymi. Piszą o sobie: ludzie się spotykają, znają, a potem lubią - tak powstało M4U.

- Bardzo się cieszymy, że gościmy Marcina Klimczaka z zespołem. Rockowe hity z dawnych lat w ich wykonaniu na pewno rozbudzą naszą publiczność. Bardzo ważne jest dla nas, że to kolejny zespół na Letniej Scenie Sfery pochodzący z Bielska-Białej. To dowód, że w naszym mieście jest wielu utalentowanych muzyków - mówi Joanna Bierówka, specjalistka ds. marketingu Galerii Sfera.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

Wstęp na koncerty Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj