Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2020
  • wyświetleń: 255

Poznaj Niupak - Twojego producenta opakowań foliowych

Materiał partnera:

Kilka słów o firmie NiuPak

Firma Niu-Pak działa już od wielu lat na rynku folii i opakowań. Śmiało, można stwierdzić, że jest jednym z prężniej działających przedsiębiorstw w produkcji i dystrybucji folii opakowaniowej, oraz innych produktów służących do pakowania. Posiada swoje zakłady produkcyjne, w których każdego dnia powstają nowe produkty. Nowocześnie urządzony park maszynowy, połączony z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, a także najwyższej jakości surowce i materiały wykorzystywane do produkcji pozwalają oferować doskonałe produkty, wraz z profesjonalnym doradztwem, umożliwiając zaspokojenie potrzeb i oczekiwań wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

Wśród odbiorców sklepu internetowego znajdują się producenci różnego rodzaju produktów spożywczych, kosmetycznych i chemicznych, a także firmy zajmujące się sprzedażą różnego rodzaju towarów. Dzięki temu, że większość produktów posiada certyfikaty, które umożliwiają ich kontakt z żywnością, produkty oferowane przez NiuPak są w pełni bezpieczne. Ponadto sklep internetowy posiada również w niemal każdej kategorii, specjalne linie produktów, przeznaczone dla osób, które chcą dbać o środowisko.


Dlaczego NiuPak?


Uczestnictwo w produkcji folii pozwoliło na wypracowanie przez firmę określonych rozwiązań, które każdego dnia pomagają w podnoszeniu funkcjonalności i efektywności gotowych opakowań. NiuPak współpracuje z wieloma światowej klasy firmami, które nieustannie używają w swojej działalności opakowań foliowych lub papierowych.

Misja NiuPak


Misją NiuPak jest tworzenie nowoczesnych i zgodnych z europejskimi normami opakowań foliowych, oraz oferowanie innowacyjnych i ponadczasowych rozwiązań wszystkim klientom firmy. Bardzo elastyczne terminy dostaw, dostosowane do potrzeb klientów, a także wsparcie techniczne na bardzo wysokim poziomie, bez względu na wielkość zamówienia sprawia, że NiuPak każdego dnia zyskuje nowych i zadowolonych klientów.

Czym zajmuje się NiuPak?NiuPak zajmuje się przede wszystkim produkcją opakowań do pakowania różnorodnych produktów, towarów i innych substancji. Firma korzysta z tworzyw sztucznych, papieru, folii polietylenowych transparentnych i barwionych w masie, oraz tworzyw biodegradowalnych, czyli w pełni przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nadruki na opakowaniach wykonywane są za pomocą technologii flexo, która może jednocześnie wykorzystywać kilka kolorów. W ofercie dostępne są również nietypowe produkty takie, jak m.in. woreczki na psie odchody lub torby z okazjonalnym (np. świątecznym) nadrukiem.