bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 listopada 2020
  • wyświetleń: 889

Nietrzymanie moczu - dolegliwość, z którą można żyć

Materiał partnera:

Nietrzymanie moczu (NTM) to wstydliwa przypadłość, która dotyka bardzo wiele Polek i Polaków. Nie jest to jednak dolegliwość, która przekreśla nasze szanse na normalne funkcjonowanie. Marka Seni od wielu lat pomaga osobom z nietrzymaniem moczu, oferując doskonałej jakości produktypielęgnacyjne i chłonne.

1. Nietrzymanie moczu - problem obu płci
2. Aktywność fizyczna a NTM
3. Nietrzymanie moczu u mężczyzn

Nietrzymanie moczu - problem obu płciProblem nietrzymania oczu, wbrew temu, co zwykło się uważać, dotyczy obu płci. Faktem jest natomiast, że kobiety cierpią z tego powodu dwa razy częściej niż mężczyźni. Co ósma kobieta do 39 roku życia odczuwa tę przypadłość w różnym stopniu, natomiast po menopauzie - aż co druga! Jest to dolegliwość postępująca, która bez odpowiedniego leczenia będzie tylko postępować. Ale występowanie NTM nie może i nie powinno powstrzymać cię przed korzystaniem z życia w pełni. Wkładki urologiczne Seni Lady, refundowane przez NFZ, różnią się od zwykłych podpasek przede wszystkich wysoką chłonnością zapachów oraz zapewnieniem suchości dzięki wkładowi chłonnemu mikroganulków.

https://seni.pl/pl_PL/kategoria/seni-dla-kobiet


Aktywność fizyczna a NTMOsoby cierpiące na NTM często wstydzą się uprawiać sport. Tymczasem badania wykazały, że regularna aktywność fizyczna znacznie wspomaga proces leczenia, jest zatem zdecydowanie wskazana. Ale jak pozbyć się wstydu?

Rozwiązaniem są majtki chłonne Seni Active, które w przeciwieństwie do zwykłych pieluchomajtek zapinanych na rzepy zakłada się jak zwykłą bieliznę. Powoduje to wysokie poczucie komfortu, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Podlegają one refundacji NFZ, doskonale neutralizują nieprzyjemny zapach moczu oraz wykonane są z dyskretnego materiału - nie szeleszczą, są miękkie i oddychające. Seni Active oferują doskonałą alternatywę zarówno dla mało wygodnych i niedyskretnych pieluchomajtek, jak i niepewnych podczas uprawiania sportu wkładek urologicznych.

https://seni.pl/pl_PL/typ-produktu/majtki-chlonne

Nietrzymanie moczu u mężczyznTakże 1 na 8 mężczyzn doświadcza problemu NTM, i to w bardzo różnym wieku - nie dotyczy to tylko osób starszych. U płci męskiej problem ten może być związany m.in. z przerostem prostaty, zapaleniem pęcherza, andropauzą, ale nie tylko. Rozwiązaniem, obok leczenia zachowawczego (zmiany diety i stylu życia) mogą być wkładki Seni Men, które podlegają refundacji NFZ i doskonale radzą sobie z neutralizacją nieprzyjemnego zapachu, zapewniając suchość okolic intymnych.

https://seni.pl/pl_PL/kategoria/seni-dla-mezczyzn

NTM to nie koniec życia - to tylko niedogodność, którą możesz pokonać!