bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2020
  • wyświetleń: 1276

Możesz włączyć się w akcję zbiórki słodyczy dla seniorów

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego zaprasza bielszczan do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce słodyczy dla seniorów z miejskich ośrodków wsparcia oraz Domu Dziennego Pobytu Józefów w Bielsku-Białej.

senior, emeryt, pomoc, wsparcie, wolontariat
Możesz włączyć się w akcję zbiórki słodyczy dla seniorów · fot. pixabay.com


- Zbliżamy się do wejścia w okres Świąt Bożego Narodzenia. Te święta będą inne od wszystkich. Pomimo panującej epidemii, w tym okresie każdy potrzebuje dobrego słowa, uśmiechu oraz wsparcia. Pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego dołączają się do tej wspaniałej akcji, jednocześnie licząc także na wsparcie ze strony wszystkich Państwa. Za każde, nawet najmniejszy gest z góry bardzo dziękujemy, w imieniu własnym, organizatorów oraz seniorów - piszą pracownicy wydziału tego - szczególnie zaangażowanego w sprawy seniorów - wydziału.

Możesz włączyć się w akcję zbiórki słodyczy dla seniorów
Możesz włączyć się w akcję zbiórki słodyczy dla seniorów · fot. UM Bielsko-Biała


Zbiórka będzie trwała do 18 grudnia. Osoby zainteresowane proszone są o przekazywanie darów po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 33- 497-14-92. Chodzi przede wszystkim o miękkie słodycze - ciastka, wafelki, paluszki, chrupki kukurydziane (także smakowe), cukierki-pomadki czekoladowe, czekolady - a także soki owocowe w kartonach.

Słodycze można przynosić do budynku Urzędu Miejskiego przy pl. Ratuszowym 6 i składać na parterze w wyznaczonym miejscu pod tablicą informacyjną. Po 18 grudnia wszystkie ofiarowane rzeczy zostaną przekazane na rzecz seniorów korzystających z opieki miejskich ośrodków wsparcia.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Dom Dziennego Pobytu Św. Józefa w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.