bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2020
  • wyświetleń: 1121

Bielscy policjanci oddali krew dla kolegi chorego na COVID-19

Policjanci, mundurowi emeryci i pracownicy cywilni z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej oraz ich rodziny oddali honorowo krew dla swojego kolegi policjanta, który walczy z COVID-19.

Policjanci oddali krew dla kolegi chorego na COVID-19
Bielscy policjanci oddali krew dla kolegi chorego na COVID-19 · fot. KMP Bielsko-Biała


W akcji uczestniczyło prawie 30 osób. Łącznie personel medyczny pobrał ponad 13 litrów życiodajnej substancji, która trafi do młodszego inspektora Marka Swędraka z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie.
Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zorganizowali wczoraj zbiórkę krwi. Cel był szczytny, bowiem chodziło o pomoc dla młodszego inspektora Marka Swędraka, Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, który zmaga się z COVID-19. Policjant przebywa obecnie w jednym z mazowieckich szpitali, a jego stan jest poważny.

Do akcji zgłosili się policjanci, mundurowi emeryci, pracownicy cywilni bielskiego pododdziału, a także członkowie rodzin tych osób. W sumie, pomimo trudności wynikających z panującej epidemii, zgłosiło się prawie 30 osób, od których pobrano 13 litrów krwi.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.