bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2875

Przegubowe pod Szyndzielnię

Nie będzie dodatkowych kursów, będą autobusy przegubowe. Bielskie MZK na czas imprez masowych w nowej hali będzie puszczało na trasę "8" większe autobusy przegubowe.

Kibice siatkarscy skarżyli się, że mają kłopot z dojazdem na mecze mistrzyń Polski, siatkarek BKS Aluprof. Od tego sezonu ich zespół rozgrywa swoje spotkania w nowym miejscu, poza centrum miasta. Sprawą zainteresowały się miejskie władze, a MZK... policzył pasażerów.

Najwięcej kibiców skorzystało z dwóch kursów: o 17.27 (wysiadło 50 osób) i o 17.30 (wysiadło 39 osób). - Wszyscy wrócili jednym autobusem. Autobus przegubowy zabiera jednorazowo ok. 180 pasażerów - mówi Lubowiecki i obiecuje dalsze monitorowanie sprawy.

W sobotę BKS podejmuje trzeci zespół w tabeli- drużynę z Sopotu, we wtorek zagra decydujący o awansie mecz w Lidze Mistrzyń z włoskim Pesaro. Łatwo przewidzieć, że oba spotkania będzie chciało obejrzeć na żywo więcej kibiców niż mecz, który odbył się dzień przed Wigilią.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.