bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2020
  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 8517

Nastolatkowie, którzy skradli wyposażenie stadionu, odnalezieni

O tej sprawie pisaliśmy wczoraj. Troje nastolatków skradło elementy reklamowe ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. Jak się okazuje, tożsamość chłopców została już ustalona - to trzej bielszczanie w wieku 11, 12 i 13 lat. Jak powiedział w rozmowie z naszym portalem asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Bialsku-Białej, było to możliwe dzięki informacji o poszukiwaniach udostępnionej w mediach.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Nastolatkowie, którzy skradli wyposażenie stadionu, odnalezieni · fot. KWP Katowice


- Do kradzieży doszło 4 października 2020 roku, około godziny 13 w Bielsku-Białej na terenie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 21. Trzech nieletnich podejrzewanych jest o dokonanie kradzieży 4 elementów marketingowych wartości 2.700 złotych. Kradzież i ich wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zdecydowali się opublikować nagranie prosząc mieszkańców o pomoc w ustaleniu ich tożsamości - informowujeasp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

- Jeszcze tego samego dnia z policjantami skontaktowali się rodzice dwóch nastolatków, którzy rozpoznali swoje pociechy na nagraniu kradzieży. Stróże prawa ustalili tożsamość wszystkich nastolatków odpowiedzialnych za tę kradzież. Teraz sprawą zajmują się policjanci zwalczający przestępczość i demoralizację nieletnich z bielskiego wydziału prewencji. O losie nastolatków zdecyduje niebawem bielski sąd rodzinny. Dziękujemy przedstawicielom wszystkich mediów za pomoc w udostępnieniu opublikowanego wizerunku i zwiększenie zasięgu komunikatu - dodał rzecznik prasowy bielskich stróżów prawa.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.