bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 18 listopada 2020
 • wyświetleń: 743

Dlaczego warto, żeby prezent na święta był wyjątkowy?

Materiał partnera:

Święta są wyjątkowe. W tym czasie zmienia się nasze życie. Świat zaczyna wyglądać inaczej, choć z przyjściem zimy bywa różnie, to wystrój naszych domów, witryn sklepowych i ulic miast ulega gwałtownej zmianie świątecznego klimatu. Ale najważniejsze jest to, co dzieje się w nas samych - atmosfera naszych wnętrz. Święta to czas dzielenia się sobą z najbliższymi. Są piękne, gdy możemy spędzić je wspólnie, sprawiając drugiej osobie radość.

Dlaczego warto, żeby prezent na święta był wyjątkowy?


Prezent na świętaNajwiększym prezentem jest obecność ukochanej osoby - jej uśmiech, jego radość w oczach, wspólne chwile. Czas spędzony razem jest bezcenny. Wspomnienia zostają z nami przez resztę życia. Budują nas i nasze relacje. Dodają otuchy w ciężkich momentach. Przyjęło się, że w czasie świąt obdarowujemy bliskich prezentami. Ten miły gest jest dodatkiem, wieńczącym wyjątkowy okres w roku. Dlatego warto, żeby prezenty na święta również były wyjątkowe.

Prezent dla niejVoucher prezentowy to doskonała alternatywa dla przeciętnych podarunków. Szeroki wybór przeróżnych atrakcji sprawia, że voucher może okazać się doskonałym prezentem zarówno dla przyjaciółki, jak i partnerki. Opcji jest wiele:

 • masaż klasyczny, gorącymi kamieniami, orientalny,
 • czekoladowa euforia dla ciała,
 • profesjonalne sesje zdjęciowe,
 • lekcja fotografii online,
 • voucher do studia urody.


Oczywiście to jedynie skąpy urywek bogatej oferty ciekawych przeżyć i cennych umiejętności. Oryginalnym prezentem będą warsztaty ceramiki artystycznej albo stolarskie. Miłośniczki mocnych wrażeń, szybkiej jazdy i wysokich lotów nie będą zawiedzione, gdy otrzymają możliwość wystrzelania kilku magazynków, przelotu szybowcem czy jazdy sportowym samochodem.

prezent-na-swieta


Prezent dla niegoCiekawy, zaskakujący, a przede wszystkim trafiony prezent dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Odpowiednio dobrany voucher może temu sprostać. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony możliwością jazdy po torze za kółkiem kultowego Ferrari F458 Italia. W dodatku można spotęgować wrażenia, konfrontując włoskiego ogiera z Lamborghini Gallardo albo, dla odmiany, Subaru Imprezę z Mitsubishi Lancerem. Amatorów bezdroży zaspokoi jazda off road, a pasjonatów pojazdów militarnych samodzielna jazda czołgiem. Tym, którzy wolą bujać w obłokach warto podarować podróż w przestworza. Przelot awionetką czy helikopterem pozostanie wyjątkowym wspomnieniem, a szkolenie lotnicze być może początkiem życiowej pasji. Ale nawet pozornie drobne atrakcje - wspinaczka ściankowa, zjazd tyrolką czy voucher na koncert chopinowski, mogą być źródłem wspaniałych przeżyć. Możliwości jest wiele, kilka ciekawych znajduje się tutaj: prezent dla chłopaka lub męża na święta - propozycje.

Prezent dla dwojgaDo szczególnej kategorii prezentów należą te, które możemy skonsumować wraz z najbliższą nam osobą - wtedy radość jest podwójna. Szeroka oferta voucherów dla dwojga pozwala na wybór spośród wielu niezwykłych atrakcji:

 • wspólna degustacja win,
 • kurs sushi czy tańca towarzyskiego dla dwojga,
 • romantyczny pobyt w domku otoczonym wodą,
 • nauka masażu dla pary,
 • lot balonem przy zachodzie słońca.


Pomysłów na wspaniałe prezenty, które przetrwają dłużej niż do następnych świąt, jest dużo. Mam nadzieję, że artykuł pomógł nasunąć jeden z nich.