Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2012
  • 5 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 5008

Dodatkowa rekrutacja na ATH

Akademia Techniczno- Humanistyczna w Bielsku-Białej wciąż ma wolne miejsca na studia dzienne. W piątek ruszy dodatkowa rekrutacja na 20 kierunków I i II stopnia. Nabór zakończy się 17 września. O tydzień dłużej potrwa rekrutacja na studia niestacjonarne.

ATH, szkoła wyższa, studia
ATH w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Wolne miejsca są na większości kierunków studiów jakie oferuje bielska ATH. Dotyczy to także studiów na tak zwanych kierunkach zamawianych, na których studenci mogą otrzymywać stypendia do 1 tys. zł miesięcznie. Kierunki zamawiane to mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska oraz budownictwo.

Wolne miejsca są także na kierunkach: automatyka i robotyka, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, ochrona środowiska, włókiennictwo, socjologia, stosunki międzynarodowe, transport, zarządzanie, filologia (specjalności: angielska, hiszpańska, słowiańska - czeski, chorwacki i rosyjski język biznesu), filologia polska, pedagogika oraz pielęgniarstwo.

Szczegóły na stronie: www.rekrutacja.ath.bielsko.pl.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.