bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2020
  • wyświetleń: 7428

Nie żyje Barbara Dudek, prezes PSS Społem w Bielsku-Białej

Jak poinformował wczoraj Urząd Miejski w Bielsku-Białej, w piątek, 13 listopada zmarła Barbara Dudek, prezes zarządu Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem w Bielsku-Białej.

Nie żyje Barbara Dudek, prezes PSS Społem w Bielsku-Białej
Nie żyje Barbara Dudek, prezes PSS Społem w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Barbara Dudek większość swojego zawodowego życia spędziła w spółdzielni, poświęcając jej energię, wiedzę i zdolności. Od początku - od 1 grudnia 1975 roku - pełniła funkcje kierownicze, a 21 lutego 2012 r. została prezesem zarządu. Rozwijała spółdzielnię w tych trudnych dla handlu czasach - otwierając 4 nowe sklepy i modernizując pozostałe 7 sklepów, które zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Wprowadziła również nowoczesny system komputerowy pozwalający zarządzać siecią sklepów on-line.

- Żegnamy człowieka o wielkim sercu, prawego, ogromnie otwartego na problemy innych ludzi. Zawsze stawiała przed sobą dobro drugiego człowieka. Była człowiekiem niezwykłym, a jej niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagała potrzebującym i udzielała się charytatywnie, krzywda innych nigdy nie była jej obojętna. Tyle rzeczy jeszcze mogła zrobić... W tak trudnych chwilach ukojenie daje nam świadomość, że być może kiedyś spotkamy się ponownie - napisała wiceprezes zarządu Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku-Białej Helena Górna.

Uroczystości pogrzebowe Barbary Dudek rozpoczną się w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Straconce 19 listopada o godz. 14.00, kontynuowane będą o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Grunwaldzkiej.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.