Wiadomości

  • 13 listopada 2020
  • 16 listopada 2020
  • wyświetleń: 2435

Spektakl "W górę!" Teatru Polskiego w serwisie VOD!

Za nami:

Stęskniliście się za teatrem? Zapraszamy na spektakl "W górę!" w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Już w dniach 14-16 listopada będziemy mogli go obejrzeć w serwisie VOD Teatru Polskiego.

Spektakl "W górę!"
Spektakl "W górę!" · fot. ar / bielsko.info


„W górę!’ - jeden z najnowszych tytułów Teatru Polskiego, to ciekawie zrealizowana, pełna humoru, ale też dostarczająca wzruszeń opowieść o przyjaźni w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Sam, Daniel i Tony wybierają się na dwudniową górską wycieczkę. Każdy z mężczyzn niesie ze sobą kamień upamiętniający ich niedawno zmarłego przyjaciela, Garetha. Chcą umieścić kamienie na szczycie góry. Zanim tam dotrą, wspólna wędrówka staje się wyboistą, wzruszającą, a przede wszystkim przezabawną podróżą przez wspólne doświadczenia, problemy damsko-męskie i mnóstwo tak zwanych życiowych spraw.

Wśród twórców spektaklu znaleźli się scenograf i współautor animacji multimedialnych (wraz z Eliaszem Styrną) - Damian Styrna, autorka kostiumów - Barbara Guzik oraz kompozytor i autor opracowania muzycznego - Wojciech Myrczek, którego znakomity jazzowy wokal można usłyszeć w przedstawieniu. Autorem sztuki przetłumaczonej przez Bartosza Wierzbiętę jest Peter Quilter, twórca takich przebojów scenicznych i filmowych, jak "Boska!". W spektaklu występują: Tomasz Lorek, Piotr Gajos i Rafał Sawicki.

Dla uczestników projektu "Spektakle bez barier" dostępne są bezpłatnie wersje spektaklu z audiodeskrypcją lub tłumaczeniem na język migowy i napisami.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zapraszamy na platformę http://www.vod.teatr.bielsko.pl. Spektakl będzie dostępny od 14 do 16 listopada, do godziny 23.59.

Dostęp w cenie 30 zł. Czas trwania: 140 min.

w górę vod

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj