bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2020
  • wyświetleń: 1980

Wyrodny syn, który okradł własną matkę, już w rękach policji

77-letnia mieszkanka Bielska-Białej zgłosiła, że zniknęła z jej mieszkania biżuteria. Jedyną osobą, która znajdowała się w mieszkaniu podczas nieobecności pozostałych domowników był… jej syn. 46-letni mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

policja, kradzież, czapka
Wyrodny syn, który okradł własną matkę, w rękach policji · fot. KMP Bielsko-Biała


We wtorek, 10 listopada mieszkanka bloku przy ulicy Lenartowicza w Bielsku-Białej zgłosiła kradzież biżuterii z mieszkania. Mundurowi udali się do 77-latki, aby ustalić dokładne straty. Jak się okazało zniknęły kosztowności na kwotę około 1300 zł.

- W mieszkaniu nie było widać śladów włamania. Śledczy ustalili, że jedyną osobą, która była w mieszkaniu podczas nieobecności pozostałych domowników, był syn zgłaszającej. Policjanci dobrze znali 46-letniego mężczyznę, który niejednokrotnie utrudniał życie domownikom. Na swoim koncie miał już podobne przestępstwa - relacjonuje asp. Aldona Michalczyk, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

46-latek usłyszał już zarzuty, za które może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.