bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2734

Kolejne narkotykowe wpadki

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w ostatnich dniach aż pięciu mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Za przestępstwa te sprawcom grożą 3 lata więzienia.

Zatrzymany bielszczanin
fot. Policja


33-letni bielszczanin oraz jego 26-letni kolega wpadli na ulicy Powstańców Śląskich w Bielsku-Białej. W czasie ich przeszukania policjanci odnaleźli blisko 6 gr. amfetaminy. Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Starszy z nich był już karany za przestępstwa narkotykowe, za co trafił do więzienia na 10 miesięcy. O jego zatrzymaniu pisaliśmy w styczniu zeszłego roku, bo było nietuzinkowe - diler w czasie zatrzymania próbował połknąć portfel z narkotykami.

Na bielskiej ulicy Zamkowej, zatrzymany został 18-latek z trzema gramami marihuany. Sprawcę zdradziło jego nerwowe zachowanie. W nieco odmiennych okolicznościach zatrzymano 27-latka. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów patrolujących bielski dworzec, bo w miejscu publicznym załatwiał potrzebę fizjologiczną, za co został ukarany mandatem. Po przeszukania okazało się, że posiada marihuanę W mieszkaniu sprawcy, policjanci odnaleźli dodatkowo amfetaminę i kilka porcji marihuany. Zatrzymany tłumaczył się policjantom, że narkotyki zakupił w Czechach. Wczoraj, późnym wieczorem na ulicy Sienkiewicza w Bielsku-Białej, stróże prawa zatrzymali 19-latka, który posiadał amfetaminę. Policjanci z referatu antynarkotykowego przedstawili już zatrzymanym zarzuty posiadania środków odurzających. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.