bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 listopada 2020
  • wyświetleń: 5270

Bielszczanie mogą zrobić zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu

Bielsko-Biała to kolejne miasto, w którym można już dokonywać zakupów online w Biedronce przy użyciu aplikacji Glovo. Jak informuje sieć dyskontów, w szczególnie trudnym czasie epidemii koronawirusa chce być ona jak najbliżej swoich klientów, oferując im wygodne i bezpieczne zakupy na odległość.

Bielszczanie mogą zrobić zakupy online w Biedronce dzięki Glovo
Bielszczanie mogą zrobić zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu · fot. Materiały prasowe


- W dobie pandemii Biedronka razem z Glovo dają realną możliwość unikania wizyt w sklepie. Komfortowe e-zakupy w sklepie internetowym Biedronki są już możliwe w 26, a od najbliższego poniedziałku będą możliwe w 27 największych polskich miastach. Sieć rozwija współpracę z Glovo, aby szczególnie teraz klienci mogli zachowywać jak najczęściej niezbędny dystans społeczny - informuje Biedronka w komunikacie.

- Klienci korzystający z aplikacji Glovo mogą liczyć nie tylko na bezpieczne, bezdotykowe dostawy świeżych produktów z Biedronki pod własne drzwi poniżej godziny od złożenia zamówienia, ale także na ceny, promocje i wysoką jakość asortymentu identyczne jak w sklepach stacjonarnych - podkreśla sieć dyskontów.

Za kompletację zamówień odpowiadają pracownicy Biedronki, ponieważ mają doświadczenie w doborze odpowiednich produktów dla klientów. Klienci mogą wybierać spośród 2,3 tys. artykułów dostępnych w sklepach stacjonarnych sieci.

Zakupów można dokonywać przez 7 dni w tygodniu: również w niedziele niehandlowe i w godzinach dla seniorów (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00). Nie ma limitów wagowych dostawy, a każde zamówienie powyżej 199 zł dostarczane jest za darmo. Zamówienia można składać w godzinach 10.00-22.30, a w wybranych miastach już od 8.00. Biedronka oferuje także cieszące się popularnością produkty mrożone, zapewniając ciągłość chłodzenia od chwili skompletowania zamówienia do momentu realizacji dostawy.

Aplikacja Glovo dostępna jest na smartfony z systemami iOS oraz Android.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.