bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2020
  • 17 listopada 2020
  • wyświetleń: 8903

Fitness World przez swoją upadłość zamyka bielską siłownię

Firma Fitness World, posiadająca sieć siłowni na terenie całej Polski, złożyła wniosek o upadłość. Spółka zamyka na stałe swoje siłownie - również tę działającą do tej pory w kompleksie "Nowe miasto" przy ulicy Legionów w Bielsku-Białej.

Fitness World przez swoją upadłość zamyka bielską siłownię
Fitness World przez swoją upadłość zamyka bielską siłownię · fot. Fitness World Bielsko-Biała


O zamknięciu siłowni i wniosku o upadłość, Fitness World poinformował we wtorek, 10 listopada. - Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna - czytamy w komunikacie firmy.

W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość. - Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej - podkreśla firma w specjalnym komunikacie. - Dziękujemy za Waszą energię, uśmiechy w klubach i współpracę w ostatnich latach - podsumowuje.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.