bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2020
  • wyświetleń: 4969

[FOTO] Spore zamieszanie na S-52. Sprawca uciekł, cztery rozbite auta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 7 listopada około godziny 18.00 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do dwóch groźnych kolizji. Sprawca całego zamieszania uciekł z miejsca zdarzenia.

Utrudnienia na S-52 w Bielsku-Białej - 7.11.2020 · fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Sytuacja wyglądała tak, że wolno jadący pojazd nieustalonej marki poruszał się środkowym pasem ruchu i nagle zmienił pas na lewy. Znacznie szybciej lewym pasem poruszały się samochody marki BMW 5 i Audi A6. Kierowcy tych aut próbowali ominąć pojazd, który wymusił pierwszeństwo i uderzyli w bariery energochłonne. Na szczęście nic im się nie stało. Pojazd, który wymusił pierwszeństwo odjechał.

Na jezdni utworzył się korek i po kilku minutach doszło do kolejnej kraksy. Tym razem sprawa była prosta, bo to Hyundai ix35 najechał na tył Mitsubishi Lancera. Tutaj także szczęśliwie obeszło się bez rannych.

Dwie kolizje na S-52 w Bielsku-Białej - 7.11.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Piotr


Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy podróżujący S-52 od strony Cieszyna musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło dwie godziny. W wyniku pierwszej kolizji niegroźnie uszkodzone zostały jeszcze dwa pojazdy (zarysowania powłoki lakierniczej przez odłamki).

Kierowca Hyundaia został ukarany mandatem karnym. Trwają poszukiwania sprawcy pierwszej kolizji. Świadkowie, którzy mogą pomóc w ustaleniu marki i numerów rejestracyjnych pojazdu, który zajechał drogę BMW i Audi, proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl, Spójrz z góry - usługi dronem

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj