bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 października 2020
  • wyświetleń: 2551

"Mord w hotelu Kaiserhoff" - gra online o historii Bielska-Białej

"Ślaskie gra" to projekt zrealizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura w sieci. To strona, która w nieszablonowy sposób promuje województwo śląskie. Jedną z dziesięciu propozycji na platformie jest utrzymana w stylu retro opowieść z Bielska-Białej - "Mord w hotelu Kaiserhoff".

bielskobiala,bielsko,3maja,president,prezydent,hotel,ilovebb,maływiedeń,fotodnia,instagram
"Mord w hotelu Kaiserhoff" - gra online o historii Bielska-Białej


Narzędziem promocji na stronie internetowej "Śląskie gra" są gry online. Nie są to jednak gry online w tradycyjnym rozumieniu. To połączenie ciekawostek tekstowych, dźwiękowych i filmowych oraz wciągającej fabuły i zadań. Różnorodna jest też forma gier - od szybkich quizów do rozbudowanych fabularnych historii kryminalnych.

Jedną z dziesięciu propozycji na platformie jest utrzymana w stylu retro opowieść z Bielska-Białej - "Mord w hotelu Kaiserhoff". Przystępując do zabawy przenosimy się w lata dwudzieste ubiegłego wieku i rozwiązujemy zagadkę tajemniczego morderstwa. W trakcie zabawy poznajemy korowód barwnych postaci rodem z epoki. Po wysłuchaniu zeznań, zapoznaniu się z dowodami zbrodni i innymi materiałami wypełniamy raport ze śledztwa i… przekonujemy się czy nasz tok rozumowania szedł w parze z tym, co wydarzyło się naprawdę.

Gra dostępna jest tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: LOT Beskidy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.