bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2020
  • wyświetleń: 2044

Kolejki do punktu wymazów - MZD wprowadza zmiany organizacji ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że w związku z tworzącymi się zatorami w rejonie skrzyżowania ul. PCK i ul. Władysława Broniewskiego (Rondo Ratowników Górskich) spowodowanymi kolejkami do mobilnego punktu badań, w piątek, 30 października została wdrożona tymczasowa organizacja ruchu.

Kolejki do punktu wymazów - MZD wprowadza zmianę organizacji ruchu
Kolejki do punktu wymazów - MZD wprowadza zmianę organizacji ruchu · fot. Google Street View


Zmiany polegają na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ul. Juliana Tuwima (na odcinku od ul. Żywieckiej w kierunku ronda na ul. PCK) oraz na ul. Władysława Broniewskiego (odcinek od ul. Juliana Tuwima do ronda na ul. PCK). W związku z powyższym, dojazd do punktu badań odbywał się będzie wyłącznie ul. Juliana Tuwima (od strony ul. Żywieckiej).

Wjazd na parking do badań odbywał się będzie wlotem południowym tj. od strony Placu Targowego. Wyjazd z parkingu będzie umożliwiony dwoma wyjazdami. - Prosimy o przestrzeganie nowej organizacji ruchu, zgodnie z tymczasowym oznakowaniem oraz tablicami informacyjnymi - apeluje bielski Miejski Zarząd Dróg.

Kolejki do punktu wymazów - MZD wprowadza zmianę organizacji ruchu
Kolejki do punktu wymazów - MZD wprowadza zmianę organizacji ruchu · fot. MZD Bielsko-Biała

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.