bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2020
  • wyświetleń: 1521

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @kubakoszeluk.photography

Dzień dobry Bielsko-Biała! Szykuje się ładny wtorek - na dziś synoptycy przewidują słoneczną pogodę i maksymalnie 17 stopni Celsjusza. A oto kolejna #PocztowkazBielska, która tym razem przedstawia jesień w bielskich lasach. Fot. @kubakoszeluk.photography

PocztowkazBielska,,Bielsko,BielskoBiała,Las,Jesień,Beskidy,Październik,Ścieżka,Spacer,LoveBB,L
fot. @kubakoszeluk.photography
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.