bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 1617

Sufit napinany matowy lub błyszczący: którą opcję lepiej wybrać?

Materiał partnera:

Wybór napinanych sufitów na współczesnym rynku jest bardzo szeroki, a najbardziej popularnymi opcjami są sufity napinane Zakopane, matowe i błyszczące. Jeśli wybierasz między tymi dwiema możliwościami, na pewno masz sporo wątpliwości. Postaramy się odpowiedzieć na pytania, które najczęściej pojawiają się u naszych klientów i pomóc Ci w wyborze rozwiązania, które nada się idealnie do Twojego mieszkania lub biura.

Matowe sufity napinane: gdzie są najczęściej wykorzystywane?Przytulne matowe powierzchnie, które tworzą atmosferę komfortu i ciszy, są naprawdę wszechstronne. Nie odbijają światła, dlatego świetnie komponują się z różnymi typami wnętrz, stanowiąc podstawę późniejszej realizacji różnorodnych rozwiązań projektowych. Niektórych myli niewielka paleta kolorystyczna matowych sufitów napinanych, na którą składają się przede wszystkim klasyczne odcienie - w końcu wnętrza, w których zastosowano takie rozwiązania, mogą wyglądać dość formalnie. Dlatego ten rodzaj napinanych powłok jest często stosowany w salonach i kuchniach, a znacznie rzadziej w sypialniach i pokojach dziecięcych. Dodatkowo wybierając matowe sufity napinane Kraków należy wziąć pod uwagę fakt, że nie pozwalają one na ukryty montaż opraw oświetleniowych.

Zakres wykorzystania matowych sufitów napinanych jest bardzo szeroki. Będą doskonałym wyborem dla osób uwielbiających rozwiązania klasyczne lub nawet minimalistyczne. Montaż sufitów napinanych z matową powierzchnią będzie również dobrą decyzją, jeśli chcesz wykorzystać różne źródła oświetlenia sufitowego. Jedyną przeszkodą dla montażu sufitu napinanego tego typu jest temperatura pomieszczenia - w nieogrzewanych pomieszczeniach takie konstrukcje szybko ulegają zniekształceniu i tracą swój reprezentacyjny wygląd.

Sufit napinany matowy lub błyszczący: którą opcję lepiej wybrać?


Podstawowe zalety błyszczących sufitów napinanychBłyszczące sufity napinane, wykonane przez firmę OTOmistrz - to doskonała okazja do przekształcenia pomieszczenia, wypełnienia go światłem i jego optycznego powiększenia. Lustrzana powierzchnia nie tylko olśniewa (w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu), ale także pomaga w stworzeniu niepowtarzalnego wyglądu Twojego domu. Zamawiając błyszczące sufity napinane Tarnów uzyskujesz wspaniałą możliwość:
  • Wizualnego powiększenia wielkości pomieszczenia - będzie ono wyglądało nawet dwa razy bardziej przestronnie;
  • Ukrycia elementów montażowych i wyrównania powierzchni sufitu;
  • Posiadania powierzchni odpornej na wilgoć i kurz, która zawsze będzie wyglądać modnie i stylowo.


Błyszczące sufity są niezastąpione w małych, słabo oświetlonych pomieszczeniach. Na przykład na korytarzach, w łazienkach, toaletach, ale nie oznacza to, że nie ma dla nich miejsca w salonie lub sypialni. Całe piękno polega na tym, że sufit napinany Warszawa jest wszechstronny i wszędzie będzie wyglądał doskonale!

Sufit napinany matowy lub błyszczący


Jeśli nadal nie wiesz, które sufity napinane Nowy Sącz będą najbardziej odpowiedni dla Twojego mieszkania, skontaktuj się z konsultantem firmy OTOmistrz. Zaproponujemy Ci liczne gotowe rozwiązania lub stworzymy autorski projekt od nowa, biorąc pod uwagę Twoje preferencje odnoszące się do koloru, kształtu i, oczywiście, ogólnego wyglądu sufitów napinanych.