Wiadomości
- 24 października 2020
- 25 października 2020
- wyświetleń: 19222
Tragedia w Landeku. Mężczyzna spłonął w lesie
Do tragicznej sytuacji doszło w sobotę wieczorem w Landeku. W lesie, tuż przy granicy z Chybiem, mężczyzna dokonał prawdopodobnie samospalenia. Zginął na miejscu.
ZOBACZ TAKŻE
Nowy kwiatomat Sisi Flowers w Komorowicach! Świeże bukiety 24h na dobę, teraz na wyciągnięcie ręki
Uwaga na fałszywe wiadomości o zwrocie podatku. Oszuści podszywają się pod skarbówkę
Po latach oczekiwań jest przełom ws. potoku Krzywa. Podpisano porozumienie
Sprawa bp. Gerarda Bernackiego. Zespół zbada zgłoszenia dotyczące wykorzystywania małoletnich
Hałas, wyścigi i drift nocą. Mieszkańcy alarmują ws. serpentyn na Salmopolu
[FOTO] Zielona stolica kultury. Splecione trawy i metrowe krzaki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








