bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2020
  • wyświetleń: 2808

Samochód skradziony w Ustroniu odnaleziony w Bielsku-Białej

Dzięki czujności operatora bielskiego monitoringu miejskiego odzyskano samochód skradziony w Ustroniu. O interwencji poinformowała bielska straż miejska.

straż miejska
Samochód skradziony w Ustroniu odnaleziono w Bielsku-Białej · fot. Straż Miejska w Bielsku-Bialej


Do akcji policjantów oraz strażników miejskich doszło w nocy z 21 na 22 października. Około godziny 0.25 operator monitoringu straży miejskiej, podczas obserwacji osiedla Beskidzkiego, na ulicy Sterniczej zauważył pojazd w którym przebywały trzy osoby. - Ich zachowanie wzbudziło czujność operatora. W pojeździe dochodziło do transakcji. Po chwili dwójka mężczyzn udała się do pobliskiego bloku. Dyżurny Straży Miejskiej poinformował o tym fakcie dyżurnego II Komisariatu Policji. Na miejsce zostały dyslokowane patrole policji oraz patrol straży miejskiej. Około godziny 1.40 pojazd zaczął poruszać się w rejon ulicy Babiogórskiej gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji - relacjonuje straż miejska w Bielsku-Białej.

W trakcie podjętych czynności ustalono, że pojazd został skradziony w Ustroniu, a tablice rejestracyjne w Cieszynie. Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzą funkcjonariusze z II Komisariatu Policji.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.