bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2020
  • wyświetleń: 1717

Przeżyli razem 50 lat - małżeństwa odebrały medale od prezydenta RP

Okoliczności zewnętrzne sprawiły, że również świętowanie jubileuszów pożycia małżeńskiego musiało zmienić formułę. Nie ma już uroczystego wspólnego spotkania w Ratuszu, tylko poszczególne pary o umówionej godzinie odbierają indywidualnie medal przyznany im przez Prezydenta RP. Wszystko to w trosce o zdrowie jubilatów.

Mieczysław i Władysława Byrscy z z-cą kierownika USC Anną Bielak
Mieczysław i Władysława Byrscy z z-cą kierownika USC Anną Bielak · fot. UM Bielsko-Biała


Urzędzie Stanu Cywilnego 22 października medale za 50-letnie pożycie małżeńskie odebrały następujące pary: Mirosława i Henryk Ankudowiczowie, Tamara i Kazimierz Bartniccy, Genowefa i Stanisław Bąkowie, Grażyna i Aleksander Benowie, Sylwestra i Stanisław Bindowie, Władysława i Mieczysław Byrscy, Aleksandra i Jan Fuczikowie, Grażyna i Jerzy Golasikowie, Maria i Tadeusz Gołębiowscy, Kazimiera i Franciszek Kamińscy, Irena i Włodzimierz Piekutowscy, Danuta i Robert Polaczkowie, Anna i Stanisław Porębscy, Maria i Janusz Szczygielscy, Ewa i Jan Szpakowie, Krystyna i Stanisław Śliwkowie, Halina i Jan Włochowie, Danuta i Edward Wolny.

60-lecie wspólnego życia obchodzili - Zofia i Franciszek Gandorowie oraz Emilia i Marian Tycowie. 65 lat wspólnie świętowali Olimpia i Włodzimierz Gackowie, Helena i Tadeusz Kubicowie oraz Jadwiga i Jan Wójciccy. Do rekordzistów, którzy w tym dniu odebrali gratulacje za 70 lat pożycia małżeńskiego, należą państwo Halina i Gustaw Lorkowie.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.