bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2020
  • 23 października 2020
  • wyświetleń: 22040

Nożownik w szkole. Skuteczna i szybka akcja świadków oraz policji!

W czwartek około godziny 12:00 do placówki Bielskiego Centrum Edukacji (Bielsko-Biała, ul. Piastowska 22) wtargnął mężczyzna i zaczął wymachiwać nożem. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy szybko i skutecznie obezwładnili napastnika.

Atak nożownika przy ul. Piastowskiej - 22.10.2020
Nożownik w szkole. Skuteczna i szybka akcja świadków oraz policji! - 22.10.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Mateusz Bielskie Drog


Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jako pierwszy zareagował jeden ze świadków, któremu udało się wytrącić nóż z ręki napastnika. Intruz uciekł w głąb budynku i schował się w jednym z pomieszczeń. Policjanci w momencie uzyskania informacji o zagrożeniu byli niemalże na miejscu i podjęli czynności w mgnieniu oka. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany.

Rzecznik bielskich policjantów nie zdradza na razie żadnych szczegółów tej sprawy. "Trwa ustalanie tożsamości zatrzymanego i motywów jego działania" - mówi asp. szt. Roman Szybiak.

Nikomu nic się nie stało. Zespół ratownictwa medycznego został wezwany do zatrzymanego (podejrzenie problemów ze zdrowiem psychicznym). Ruch na ulicy Piastowskiej jest nieznacznie utrudniony.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.