bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 1546

Za bilet w kasie biletowej bielskiego MZK zapłacisz kartą

Odwiedzając kasy biletowe MZK Bielsko-Biała, nie trzeba mieć już przy sobie gotówki. Wprowadzono kolejne udogodnienia dla pasażerów. We wszystkich punktach sprzedaży, prowadzonych przez bielskie MZK, można płacić kartą lub telefonem.

Za bilet w kasie biletowej bielskiego MZK zapłacisz kartą
Za bilet w kasie biletowej bielskiego MZK zapłacisz kartą · fot. MZK Bielsko-Biała


Kasy biletowe prowadzone przez MZK Bielsko-Biała znajdują się one przy ul. Sukienniczej 3, Piastowskiej (obok przejścia podziemnego), w budynku Urzędu Miejskiego przy placu Ratuszowym 6 oraz w naszej siedzibie przy ul. Długiej 50.

- Wielu pasażerów czekało na tę możliwość. Dostawaliśmy takie sygnały, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie płatności kartą. To nie tylko kwestia komfortu, ale teraz, w czasie epidemii, także bezpieczeństwa - mówi Mariola Duda kierownik Działu Kas Biletowych w bielskim MZK.

To nie jedyna opcja zakupu biletów. Podróżni mogą także skorzystać z bezpłatnych aplikacji na smartfony - SkyCash czy moBILET. Umożliwiają one zakupy w dowolnym miejscu i czasie. Ceny biletów są takie same, jak ich papierowych odpowiedników.

- Z miesiąca na miesiąc widzimy, że coraz więcej osób korzysta z tych aplikacji. To łatwe i wygodne, bo pasażer ma kiosk w swoim telefonie i może kupić wybrany rodzaj biletu - dodaje Duda.

mp / bielsko.info
źródło: MZK Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.