bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 742

Wyposaż dom przez Internet z Grupą Mo

Materiał partnera:

Wyposażenie każdego wnętrza jest istotne, aby móc w pełni z niego korzystać i cieszyć się otaczającą nas estetyką. Dom powinien kojarzyć się z relaksem i przytulnym klimatem. Warto wybierać materiały wykończeniowe i wszelkie dodatki sprawdzonych producentów, ponieważ gwarantują długoterminowe użytkowanie oraz ciekawy design. Najlepiej rozejrzeć się w sklepie z szerokim asortymentem. Czy może być coś lepszego niż sklep internetowy z produktami wielu marek?

Wyposaż dom przez Internet z Grupą Mo


Pasja i biznes - duet doskonałyBiznes rozwija się najlepiej, gdy jego podstawę stanowi pasja i tak jest też w przypadku Grupy Mo. Nowoczesna marka ma historię, której korzenie sięgają 1995 roku. Wówczas w Poznaniu powstała firma Cermag Poznań Sp. z o.o. Dynamiczny rozwój doprowadził w końcu do rebrandingu marki. W latach 2017-2019 wprowadzono wiele zmian w działalności firmy, czego efektem jest przekształcenie się w Grupę Mo. Marka ma silną pozycję na rynku wyposażenia wnętrz dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostarczaniu produktów najlepszej jakości. Wszystko zaczęło się od pasji, która przerodziła się w rodzinny biznes. W pierwszych latach działalności firma była kojarzona jako sprzedawca ceramiki łazienkowej. Dostarczała również kabiny prysznicowe, wanny, armatury i płytki. Rozwój działalności spowodował, że stopniowo do asortymentu dołączały kolejne produkty: oświetlenie, tapety, fototapety, ogrzewanie, chemia budowlana, systemy elewacji i rekuperacji, a także materiały potrzebne do aranżacji tarasów oraz ogrodów. Rynek wyposażenia wnętrz to systematycznie pojawiające się nowości, a Grupa Mo trzyma rękę na pulsie i podąża za trendami, aby dodać do swoich produktów kolejne perełki. Dlatego wśród nich znalazły się również panele winylowe LVT.

Sklep internetowy - obsługa klientów na najwyższym poziomieSklepy internetowe zapewniają udogodnienia, o jakich kiedyś nawet się nie śniło. Pozwalają zaoszczędzić czas i ułatwiają porównywanie parametrów technicznych. Bez pośpiechu i stania w kolejkach można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Branża wyposażenia wnętrz również dostrzegła potencjał w sprzedaży internetowej i wiele marek korzysta z tej drogi obsługi klienta. Teraz nadszedł czas na https://sklepmo.pl/. Klienci nie tylko mogą składać zamówienia z wygodnego fotela, ale również nie muszą odbierać zamówienia w sklepie stacjonarnym. Przesyłki są dostarczane przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres, a przedmioty o mniejszych gabarytach mogą być dostarczane również do paczkomatów. Jeżeli klient sobie tego życzy, może jednak odebrać produkty w jednym ze sklepów stacjonarnych Grupy Mo. W przypadku takiej decyzji, podczas zamawiania towaru, należy po prostu zaznaczyć punkt odbioru. Sklepy stacjonarne, z których można odebrać zamówienie, znajdują się w Poznaniu, Bydgoszczy, Kołobrzegu, Lesznie, Ostrowie Wielkopolskim i Gdańsku.

Łatwe wyszukiwanie produktówPoruszanie się po sklepie internetowym Grupy Mo jest intuicyjne. System filtrowania ułatwia wyszukanie potrzebnych produktów. Do każdego dołączono szczegółowy opis i zdjęcia. Dostępne są również wizualizacje oraz rysunki techniczne. Na stronie znajduje się również outlet, dzięki któremu błyskawicznie dotrzesz do wyposażenia w obniżonej cenie. Profesjonalna obsługa odpowiada na pytania klientów.