bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 1846

Trzy bielskie firmy zostały laureatami konkursu "Marka-Śląskie"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rekord SI" podaj

Rytex Sp. z o.o., Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord i Kolej Linowa Szyndzielnia zostali laureatami konkursu Marka-Śląskie.

Trzy bielskie spółki zostały laureatami konursu "Marka-Śląskie"
Trzy bielskie spółki zostały laureatami konkursu "Marka-Śląskie" · fot. UM Bielsko-Biała


17 października podczas gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w hali Arena Gliwice po raz 11. wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie Marka-Śląskie. Decyzją kapituły tego konkursu Nagrody Marka-Śląskie przyznano w 14 kategoriach. Szczególnie cieszy nas dużo nominacji dla podmiotów z Bielska-Białej i zwycięstwo w trzech kategoriach.

W kategorii gospodarka zwyciężył Rytex Sp. z o.o., w kategorii sport - Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord i w kategorii turystyka i rekreacja laury otrzymała Kolej Linowa Szyndzielnia.

Konkurs Marka-Śląskie na celu promocję województwa śląskiego, która koncentruje się nie tylko na jego atutach przemysłowo-gospodarczych, ale także na zjawiskach społecznych, kulturalnych, politycznych czy sportowych. Uhonorowana może zostać każda osoba czy instytucja, która swoją działalnością i postępowaniem kreuje dobry wizerunek Śląska, cieszy się uznaniem i szczególną opinią, jest ambasadorem Śląska w Polsce i na świecie.

Nagroda Marka-Śląskie jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu.

Organizatorem 11. konkursu Marka-Śląskie byli - Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a współorganizatorami TVP 3 Katowice, Radio Katowice oraz Polska Dziennik Zachodni.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rekord SI

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rekord SI" podaj