bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2020
  • wyświetleń: 1487

Chcesz mieć wpływ na strategię rozwoju miasta? Wypełnij ankietę

Ogłoszono konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie "Strategii Rozwoju Bielska-Białej do 2030 roku". Uwagi, opinie i wnioski można składać do 8 listopada 2020 roku.

ratusz, urząd miejski
Chcesz mieć wpływ na strategię rozwoju miasta? Wypełnij ankietę · fot. UM Bielsko-Biała


Konsultacje dotyczą określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu Strategii Rozwoju Bielska-Białej do 2030 roku, w tym trybu jej konsultacji; prowadzi je Wydział Strategii i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Projekt konsultowanej uchwały znajduje się tutaj.

Konsultacje polegają na kierowaniu przez wszystkich mieszkańców miasta oraz organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego opinii, wniosków i uwag w sprawie wymienionego projektu na adres poczty elektronicznej Wydziału Strategii i Rozwoju Gospodarczego UM: wrg@um.bielsko.pl
Formularze w wersji elektronicznej można pobrać ze strony internetowej.

Uwagi, opinie i wnioski w ramach konsultacji społecznych przyjmowane są wyłącznie na formularzu, którego wzór określono w załączniku do ww. zarządzenia. Uwagi zgłoszone w ramach konsultacji społecznych w inny sposób niż opisany powyżej zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.