bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2012
  • wyświetleń: 2280

Pijany 15-letni awanturnik

Policjant w trakcie wspólnej służby ze strażnikiem miejskim zatrzymał 15-latka, który wybił szybę w drzwiach wejściowych bloku i groził sąsiadom podpaleniem mieszkań.

W środę wieczorem patrol został wezwany na interwencję do bloku przy ul. Ks. Przemysława w Bielsku-Białej, gdzie nietrzeźwy nastolatek awanturował się z sąsiadami. Wybił kamieniem szybę w drzwiach wejściowych i groził domownikom podpaleniem mieszkań.

Widok mundurowych nie zrobił na nim jednak większego wrażenia. Obezwładniono go, ale szarpał się, wyrywał i próbował uciec. Kiedy zorientował się, że na ucieczkę jest za późno, naruszył nietykalność cielesną interweniującego policjanta i strażnika. Zwracał się do stróżów prawa wulgarnym słownictwem.

Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do Policyjnej Izby Dziecka, gdzie zajęli się nim policjanci zwalczający przestępczość nieletnich. Za swoje czyny odpowie wkrótce przed Sądem Rodzinnym.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.