Wiadomości

  • 15 października 2020
  • 19 października 2020
  • wyświetleń: 11538

Teatr Polski uspokaja - sytuacja epidemiczna jest pod kontrolą

Sytuacja epidemiczna w naszej placówce jest pod kontrolą - uspokaja Teatr Polski w Bielsku-Białej i dodaje, że jest gotów do wznowienia działalności od 20 października, przy obowiązujących w żółtej strefie obostrzeniach (25% widzów).

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,TeatrPolski,PocztowkazBielska,fotodnia,instagram
Koronawirus zaatakował w bielskim Teatrze Polskim · fot. @Renata.osinka.fotograf


- W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi danymi dotyczącymi sytuacji epidemicznej w Teatrze Polskim informujemy, że po stwierdzeniu dodatniego wyniku testu na obecność wirusa Covid-19 u 7 osób, natychmiastowej kwarantannie poddano 38 osób z bezpośredniego kontaktu z zakażonymi (31 pracowników teatru oraz 7 osób współpracujących), a teatr zawiesił funkcjonowanie do 18 października. Wszystkie osoby przebywające na kwarantannie mają negatywny wynik testu, czują się dobrze i nie mają żadnych objawów - poinformował Teatr Polski w specjalnym komunikacie.

Aktualnie (stan na 16 października) na kwarantannie przebywają jeszcze 3 osoby (do 18 października).

Osoby zakażone wirusem czują się dobrze i przebywają pod nadzorem lekarskim. Wszystkie pomieszczenia teatru, w których przebywali wymienieni pracownicy zostały poddane dezynfekcji i ozonowaniu.

Od 20 października Teatr jest przygotowany do wznowienia działalności przy obowiązujących w żółtej strefie obostrzeniach (25 % widzów). Ponadto od 20 października poza obowiązkiem dezynfekcji rąk, maseczek i pomiaru temperatury należy wypełnić dostępne na stronie internetowej teatru i w kasie biletowej oświadczenia o stanie zdrowia. Oświadczenie należy oddać obsłudze widowni przy wejściu.

mp / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj