bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 1407

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @mavic_daily_life

Dzień dobry Bielsko-Biała! Pogoda w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza, dlatego na poprawę humorów przesyłamy Wam kolejne zdjęcie w ramach naszej akcji #PocztowkazBielska Fot. @mavic_daily_life

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,Beskidy,Miasto,Bloki,Poranek,LoveBB,LoveSilesia,fotodnia,in
fot. @mavic_daily_life
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.