bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2020
  • wyświetleń: 1970

Amator drogich trunków zatrzymany przez straż miejską

Dwóch mężczyzn wybiegających z jednego ze sklepów na widok patrolu straży miejskiej zaczęło uciekać. Okazało się, że nie bez powodu - po krótkim pościgu i zatrzymaniu dwójki bielszczan funkcjonariusze SM odkryli, że kilka chwil wcześniej skradli oni drogi alkohol.

straż miejska
Amatorzy drogich trunków zatrzymani przez straż miejską · fot. Straż Miejska w Bielsku-Białej


Do interwencji doszło w piątek, 9 października. - W godzinach wieczornych, w trakcie patrolowania rejonu ul. Podwale, uwagę strażników zwróciło dwóch mężczyzn wybiegających z jednej z placówek handlowych. Na widok patrolu, osoby te zaczęły uciekać w stronę ulicy 3 Maja. Funkcjonariusze natychmiast udali się za mężczyznami i po krótkim pościgu ujęli jednego z nich - relacjonuje straż miejska w Bielsku-Białej.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że dwójka bielszczan ukradła w sklepie kilka butelek markowego alkoholu o wartości około 600 złotych. Ujętego mężczyznę wraz z zabezpieczonym alkoholem przekazano wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.