Wiadomości

  • 12 października 2020
  • wyświetleń: 3767

Brak nowych zakażeń koronawirusem w TS Podbeskidzie

W środę, 7 października informowaliśmy, że po wykryciu zakażenia koronawirusem w swoich szeregach sztab szkoleniowy oraz piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała rozpoczęli izolację i treningi indywidualne. Mamy jednak dobrą wiadomość - ponowne testy "Górali" na obecność koronawirusa w ich organizmie dały wynik negatywny.

Podbeskidzie
Brak nowych zakażeń koronawirusem w TS Podbeskidzie · fot. Jakub Ziemianin / TS Podbeskidzie


Treningi indywidualne oraz izolacja rozpoczęły się w Podbeskidziu Bielsko-Biała po wykryciu zakażenia koronawirusem u jednego z piłkarzy, który w ostatnim czasie był kontuzjowany i nie miał styczności z pierwszą drużyną. W środowym komunikacie klub poinformował, że wszyscy zawodnicy oraz sztab szkoleniowy od poniedziałku, 5 października rozpoczęli izolację i treningi indywidualne, zgodnie z zaleceniami Komisji Medycznej PZPN. Kolejne badania drużyny TSP odbyły się w czwartek, 8 października - wszystkie próbki dały wynik negatywny.

mp / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj