bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 października 2020
  • 12 października 2020
  • wyświetleń: 1660

LOT Beskidy prowadzi projekt dla uczniów z województwa śląskiego

Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy realizuje projekt "Bielsko-Biała - brama Beskidów". W jego ramach przygotowano wycieczki do Bielska-Białej i w Beskid Śląski dla uczniów szkół podstawowych i ich opiekunów z województwa śląskiego. Łącznie skorzysta z nich 175 osób. Projekt otrzymał wsparcie finansowe zarządu województwa śląskiego.

LOT Beskidy prowadzi projekt dla uczniów z województwa śląskiego
LOT Beskidy prowadzi projekt dla uczniów z województwa śląskiego · fot. LOT Beskidy


Beneficjentami projektu "Bielsko-Biała - brama Beskidów" są w równym stopniu uczestnicy wycieczek i gestorzy branży turystycznej w Bielsku-Białej. Ci pierwsi zyskują nieodpłatną możliwość zwiedzenia wielu atrakcji turystycznych, ci drudzy wsparcie w trudnych czasach różnorakich ograniczeń, które najbardziej dotknęły właśnie branżę turystyczną.

Do tej pory w ramach projektu gościliśmy w Bielsku-Białej grupy z Jaworzna i Mysłowic, a następne w kolejce do odwiedzenia Bielska-Białej są dzieci z Porąbki, Tychów i Zabrza. Zgodnie z planem realizacja projektu powinna zakończyć się 16 października.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.