bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2012
  • wyświetleń: 2211

Młodzi ludzie kradną w sklepach

Konsola do gier i odzież o wartości blisko tysiąca złotych padły w ostatnich dniach łupem sklepowych rabusiów. Sprawcy zostali ujęci przez pracowników ochrony i przekazani w ręce stróżów prawa.

Reklama

27-latek skradł w bielskim hipermarkecie przy ul. Bohaterów Monte Cassino konsolę do gier wartą 500 zł. Kradzież nie umknęła ochroniarzom, którzy ujęli sprawcę i przekazali go policjantom. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Swoisty złodziejski „rajd” po galeriach handlowych urządziły też dwie nastolatki z Bielska-Białej. Zanim zatrzymali je pracownicy ochrony zdążyły ukraść markową odzież za kwotę blisko tysiąca zł.

16-latka trafiła do Policyjnej Izby Dziecka, natomiast jej 12-letnia wspólniczka została oddana pod opiekę rodziców. Starsza za swój czyn tłumaczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym. Wobec młodszej do sądu skierowana zostanie sprawa opiekuńcza.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.