bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2020
  • 9 października 2020
  • wyświetleń: 2043

Mieszkańcy pomogli w odnalezieniu sprawcy przywłaszczenia telefonu

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o przywłaszczenie telefonu komórkowego marki iPhone 7 w autobusie miejskim w Bielsku-Białej w dniu 17 sierpnia 2020 roku.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Mieszkańcy pomogli w odnalezieniu sprawcy przywłaszczenia telefonu · fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło 17 sierpnia 2020 roku około godziny 16.35 w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja. Autobusem miejskim linii nr 1 podróżowała pokrzywdzona, która wysiadając na przystanku przy Hotelu Prezydent, pozostawiła na siedzeniu telefon. Następnie do autobusu wszedł mężczyzna, który zabrał i przywłaszczył sobie urządzenie.

Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu I w Bielsku-Białej. Moment przywłaszczenia telefonu zarejestrowała kamera w autobusie, a stróże prawa zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańców Bielska-Białej śledczy ustalili jego tożsamość. To 60-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Za przewłaszczenie telefonu grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.